...В
ик
он
ує
ть
ся
...

Шановні колеги!

Прикарпатська універсальна товарна біржа зареєстрована у березні 1999 року. До створення товарної біржі фахівці біржі працювали на Івано-Франківській філії АТ "Українська фондова біржа". Досвід роботи фахівців по організації аукціонів та біржових торгів 15 років.  Перший в області аукціон з реалізації державного майна був проведений нами у 1995 році, а в червні 2006 року - перші земельні торги. За весь період роботи ПУТБ організовано та проведено майже десять тисяч аукціонів та біржових торгів практично по всіх видах продажу, а також усіх категоріях біржового товару. Є досвід проведення благодійних, мистецьких, нумізматичних аукціонів. За цей час біржею продано товару на суму понад 500 млн. гривень. У наявності відповідні сертифікати, ліцензії, дозволи. За цей час не допущено жодних порушень чинного законодавства України.

Інфраструктура, фахівці, матеріально – технічна база.

На біржі працюють 4 сертифіковані фахівці з продажу державного майна та землі, 7 експертів – оцінювачів. Створені представництва ПУТБ у Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях, зареєстровано 12 брокерських контор.

Біржа має в наявності та використовує наступну матеріально – технічну базу: 15 персональних комп'ютерів об'єднані в мережу  та забезпечені  ADSL - зв'язком для швидкісного доступу в мережу Інтернет та модемним зв'язком (dial-up з'єднання); копіювальна техніка; комплект мобільної комп'ютерної техніки з власним програмним забезпеченням для проведення аукціонів в будь-якій точці України.